Ładuję...

Mieszkania Gdańsk

GdańskKupno mieszkania to duży wydatek, który pochłania duże środki finansowe i dużo czasu. Dla większości zakup mieszkania będzie najpoważniejszą transakcją finansową, jaką realizuje się w życiu. Warto się do niej gruntownie przygotować. Zacznij dlatego od dokładnego rozpoznania rynku i przejrzenia dostępnych ofert.

Firm deweloperskich na rynku jest sporo, zatem wybór jednej będzie niełatwy. Skorzystaj więc z oferty oraz usług serwisu venturion.pl.

Nieruchomość można nabyć na rynku pierwotnym albo na rynku wtórnym. Na pierwszym nabywa się nieruchomości nowe. Rynek wtórny to z kolei mieszkania już wcześniej używane.

Plusy nowych mieszkań na sprzedaż z rynku pierwotnego, to m.in.:

  • w przypadku zakupu nowego mieszkania przysługuje rękojmia - przez 3 lata jeżeli chodzi o elementy konstrukcyjne i przez rok na pozostałe oraz elementy wykończeniowe,
  • mieszkania wykonywane są w nowoczesnej technologii, a materiały należą do bezpiecznych i spełniają polskie normy,
  • w nowych osiedlach nie ma kłopotu z podłączeniem internetu, ogrzewanie jest tańsze, a standard mieszkań, klatek schodowych bądź wind jest znacznie wyższy niż w wypadku nieruchomości z rynku wtórnego,
  • nowe mieszkanie to doskonała lokata kapitału.

Venturion.pl proponuje nowe mieszkania na sprzedaż w Gdańsku. Całą listę można uzyskać korzystając z filtrów udostępnionych po lewej stronie serwisu czy też korzystając z linku opublikowanego poniżej, dzięki któremu zostaną wyświetlone wszystkie oferty nowych mieszkań na sprzedaż Gdańsk.

Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk